Produkty na objednávku dodáváme do 3 dnů. Platba převodem a doprava ZDARMA nad 1.500 Kč! Při osobním odběru, platba pouze hotově. Minimální objednávka je 500 Kč.

CHLADIVÉ SÉRUM CRYO SLIM

Kód: 1821
Novinka
Značka: GUAM
800 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.1.2022

Doplňkové ampulky chladivého séra pro obvazy Cryo Slim.

CHARAKTERISTIKA

Vytěžte ze svých obvazů Cryo Slim co nejvíce díky náhradnímu balení chladivého séra Cryo Slim. Můžete jím obvazy „dobít“ a opětovně je tak použít. Čím více séra použijete na doplnění obvazů, tím výraznějšího účinku dosáhnete. Obvazy musí být vždy vlhké. Pokud jsou suché, navlhčete je větším množstvím séra. Obsah jedné odměrky (50 ml) rovnoměrně rozlijte mezi oba obvazy Cryo Slim pro středně chladivý účinek. Pro zesílení účinku rozlijte dvě plné odměrky (100 ml) rovnoměrně mezi oba obvazy. Používejte pro nárazovou kúrou. Upozorňujeme, že chladivý efekt bude velice silný.

Před použitím dobře protřepejte. Po použití vlhké obvazy Cryo Slim smotejte, vraťte do obalu a dolijte 50 ml séra Cryo Slim (uzávěr séra funguje jako odměrka o objemu 50 ml).
Obal obvazů uzavřete a dobře protřepejte, aby se sérum rovnoměrně rozlilo. Doporučujeme dolévat sérum den před použitím. Obvazy lze prát v ruce při nízkých teplotách.
V případě že mezi aplikacemi uplynulo několik dní doporučujeme obvazy vyprat, vyždímat a doplnit sérem.
Pro zesílení účinku rozlijte dvě plné odměrky (100 ml) rovnoměrně mezi oba obvazy. Používejte pro nárazovou kúrou. Upozorňujeme, že chladivý efekt bude velice silný.

 

BALENNÍ:

250 ml

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: