Doprava ZDARMA nad 1.500 Kč!

ČISTÍCÍ PLEŤOVÉ MLÉKO PRO ZÁŘIVOU PLEŤ

Kód: 1950
820 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2022

Popis produktu:

Odstraňuje make-up a všechny nečistoty, které se na pleti během dne nahromadí. Pokožka je po použití zářivá a hydratovaná. Svěží a velmi lehká květinová pižmová vůně.

 

Účinky:

Regulace kožního mazu

Účinně odstraňuje make-up a nečistoty

Hydratuje bez pocitu mastnoty

 

Typ pleti:

Čisticí pleťové mléko je vhodné pro všechny typy pleti, i pro tu nejcitlivější a náchylnou k podráždění a zarudnutí, umožňuje pleti dýchat a znovu získat svěžest a tón.

 

Jak používat:

Čisticí pleťové mléko naneste na vatový tampónek, abyste odstranili make-up a nečistoty z obličeje a krku.

 

Účinné látky:

ARGANOVÝ OLEJ

Antioxidační, zjemňující zvlhčující

PENTYLEN GLYKOL PŘÍRODNÍ

Zeleninová přísada se zjemňujícími vlastnostmi

N.M.F. 

Přírodní hydratační zvlhčující faktor

 

Balení:

200 ml

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

PŮVOD

1 9 7 7

Officina Fitobiologica se zrodila v Miláně v roce 1977 z inspirativního principu jejího zakladatele - Alda Pinottiho - spojit starou kulturu léčivých rostlin s moderní kosmetickou vědou. Již od útlého věku pěstoval myšlenku chtít vyrábět kosmetiku ručně kombinováním nových technologií s přísadami pocházejícími z přírody. Kosmetika, koncipovaná s „rozpoznatelnými“ molekulami z pokožky, které působí synergicky a poskytují maximum svých prospěšných vlastností. Inspirace obsažená v jeho názvu: dílna, místo, kde se vyrábí; fyto, v řečtině rostlina; biologica, věda, která studuje život.

 

SPOLEČNOST

1 9 8 2

Officina Fitobiologica, věrná své filozofii kosmetiky jako umění mezi vědou a přírodou, získává díky svým unikátním léčivým přípravkům pro kvalitu a originalitu významné uznání na italském a evropském trhu, účastnících se prvních veletrhů v kosmetickém sektoru.

 

DNES

 

2 0 2 2

 

Dnes, počínaje Milánem, je kosmetika Officina Fitobiologica spojencem krásy a vitality pro více než dvě generace žen, které si zvolily účinnost a přirozenost v kosmetice. Zároveň je důležitým partnerem předních estetických center, SPA a specializovaných prodejců, kteří se snaží nabídnout ty nejlepší výsledky svým zákazníkům.