Doprava ZDARMA nad 1.500 Kč!

DENNÍ PLEŤOVÝ KRÉM PROTI VRÁSKÁM DODÁVAJÍCÍ ELASTICITU

Kód: 1911
1 675 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2022

Popis produktu: 

Hydratační denní krém proti stárnutí pleti, který podporuje buněčnou regeneraci kožní tkáně. Dodává elasticitu a vypíná pleť. Jemný, snadno se roztírá, nezanechává žádné zbytky, které činí pokožku lesklou, tvoří velmi lehký ochranný film. Pokožka je viditelně hladší, redukuje vrásky a to díky obsažené molekule proti stárnutí - oligopeptid - 5.

 

Účinky:

Vypnutí pleti

Redukce mimických vrásek

Dodává elasticitu

 

Typ pleti:

Vhodné pro zralou pleť, i tu nejcitlivější podléhající negativním faktorům jako jsou: stres, nepříznivé klimatické podmínky, které snižují elasticitu pokožky.

 

Jak používat:

Krém nanášejte na vyčištěnou pleť, dbejte zejména na partie, jako jsou strany nosu, prostor mezi obočím, brada a především tam, kde se tvoří vrásky.

 

Účinné látky:

OLIGOPEPTID-5

Molekula proti stárnutí

KYSELINA HYALURONOVÁ

Střední a nízká molekulární váha

N.M.F. 

Přírodní hydratační faktor

 

Balení:

50 ml

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

PŮVOD

1 9 7 7

Officina Fitobiologica se zrodila v Miláně v roce 1977 z inspirativního principu jejího zakladatele - Alda Pinottiho - spojit starou kulturu léčivých rostlin s moderní kosmetickou vědou. Již od útlého věku pěstoval myšlenku chtít vyrábět kosmetiku ručně kombinováním nových technologií s přísadami pocházejícími z přírody. Kosmetika, koncipovaná s „rozpoznatelnými“ molekulami z pokožky, které působí synergicky a poskytují maximum svých prospěšných vlastností. Inspirace obsažená v jeho názvu: dílna, místo, kde se vyrábí; fyto, v řečtině rostlina; biologica, věda, která studuje život.

 

SPOLEČNOST

1 9 8 2

Officina Fitobiologica, věrná své filozofii kosmetiky jako umění mezi vědou a přírodou, získává díky svým unikátním léčivým přípravkům pro kvalitu a originalitu významné uznání na italském a evropském trhu, účastnících se prvních veletrhů v kosmetickém sektoru.

 

DNES

 

2 0 2 2

 

Dnes, počínaje Milánem, je kosmetika Officina Fitobiologica spojencem krásy a vitality pro více než dvě generace žen, které si zvolily účinnost a přirozenost v kosmetice. Zároveň je důležitým partnerem předních estetických center, SPA a specializovaných prodejců, kteří se snaží nabídnout ty nejlepší výsledky svým zákazníkům.