Produkty na objednávku dodáváme do 3 dnů. Platba převodem a doprava ZDARMA nad 1.500 Kč! Při osobním odběru, platba pouze hotově. Minimální objednávka je 500 Kč.

HYAMIRA SKIN ACTIVATOR

Kód: 912
2 600 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.12.2021

SKIN ACTIVATOR je lokální sérum, jehož základ tvoří kyselina hyaluronová a růstové faktory. Přípravek dokáže zlepšit tón pleti a účinně bojovat proti vráskám. Použití přípravku je velmi doporučováno pro hydrataci pleti související s absolvováním invazivních procedur nebo frakční ablace, chemického peelingu atd.

Viditelné výsledky:

• Účinné vyrovnání pleti a prevence tvorby nových vrásek

• Vynikající stimulace buněčné proliferace a regenerace

SKIN ACTIVATOR hloubkově zpevňuje kůži a zlepšuje její tonus pro redukci vrásek a linek.

RŮSTOVÉ FAKTORY 

SKIN ACTIVATOR obsahuje předpřipravenou směs kyseliny hyaluronové a růstových faktorů. Podávání přípravku je velmi bezpečné a pohodlné. Naše inovativní injekční lahvička-stříkačka zachovává stabilitu a kvalitu složek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SKIN ACTIVATOR pověřil UB-CARE, akademický projekt Univerzity v Pavii věnovaný studiím účinnosti dermatologických přípravků, vyhodnocením motility a proliferační aktivity v lidských fibroblastech ošetřených přípravkem Skin Activator Anti-Aging: HA +-GF ve srovnání s neošetřenými buňkami použitými jako negativní kontrola.

Lidské fibroblasty byly ošetřeny in vitro speciální směsí Revitamed složené ze sonikované kyseliny hyaluronové a růstových faktorů metodou pro hojení ran. Po 24 hodinách motilita a proliferace ošetřených buněk stoupla až o 44% ve srovnání s neošetřenými buňkami použitými jako negativní kontrola.

STUDIE ÚČINNOSTI PROVEDENÁ UNIVERZITOU V PAVII

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: