Produkty na objednávku dodáváme do 3 dnů. Platba převodem a doprava ZDARMA nad 1.500 Kč! Při osobním odběru, platba pouze hotově. Minimální objednávka je 500 Kč.

HYAMIRA SKIN REPAIR

Kód: 915
2 600 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.12.2021

Sonikovaná kyselina hyaluronová + perfluorodekalin + vitamin B5 + heptapeptid 10

BEZ PARABENŮ

SONIKOVANÁ KYSELINA HYALURONOVÁ 

 

SMĚS SLOŽEK V PŘEDPLNĚNÉM APLIKÁTORU PŘIPRAVENÉHO K POUŽITÍ

Detailní informace

Detailní popis produktu

SKIN REPAIR je lokální sérum na bázi kyseliny hyaluronové a výše uvedených aktivních složek zmírňující zarudnutí a záněty pleti. Použití přípravku je velmi doporučováno pro hydrataci pleti související s absolvováním invazivních procedur nebo frakční ablace, chemického peelingu atd.

Ve studii provedené na protizánětlivého působení Skin Repair na lidské fibroblasty a keratinocyty bylo pozorováno zmírnění zánětlivých procesů až o ~94% 

SONIKOVANÁ KYSELINA HYALURONOVÁ 

V naši laboratoři používáme vysoce kvalitní kyselinu hyaluronovou, bez parabenů a chemikálií, která je frakcionována při nízké molekulové hmotnosti pomocí ultrazvukového sonikátoru. Díky našemu protokolu sonikace jsme schopni zajistit vysoký podíl kyseliny hyaluronové o hmotnosti 50 Kda (Studie provedená Univerzitou ve Varese, Itálie). Je mnohokrát prokázáno, že kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotností zlepšuje pronikání do pleti, a to jak samotné KH, tak i přidružených složek, díky čemuž lze dosáhnout velmi silného účinku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: