Doprava ZDARMA nad 1.500 Kč!

REMODELAČNÍ MASKA S ANTI-AGE ÚČINKEM

Kód: 1956
1 530 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2022

Popis produktu:

Pleťová maska ​​s porcí vitamínů pro výživu a regeneraci pleti. Bohatá textura s rajčaty, černou mrkví, hlávkovým salátem a malinou, s blahodárnými antioxidačním a tonizačním účinkem, mimořádně revitalizační vlastností, zanechává pleť sametově hebkou. Pleť je po použití dokonale zářivá, hydratovaná a zbavená veškerých toxinů.

 

Účinky:

Antioxidační a povzbuzující

Okamžitý revitalizační účinek

Hydratuje a zjemňuje pokožku

 

Typ pleti:

Maska ​​je vhodná pro všechny typy pleti, i pro tu nejcitlivější.

 

Jak používat:

Naneste dostatečné množství masky na obličej, krk a dekolt na čistou pleť a nechte působit po dobu 15/20 minut 1-2x týdně. Opláchněte teplou vodou.

 

Účinné látky:

 VÝTAŽEK Z RAJČETE

Bohatý na vitamíny, draslík a antioxidanty

VÝTAŽEK Z MALINY

Tónování a restrukturalizace

SALÁTOVÝ EXTRAKT

Revitalizující a povzbuzující účinek

VÝTAŽEK Z ČERNÉ MRKVE

Protizánětlivé a antioxidační účinky

 

Balení:

50 ml

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

PŮVOD

1 9 7 7

Officina Fitobiologica se zrodila v Miláně v roce 1977 z inspirativního principu jejího zakladatele - Alda Pinottiho - spojit starou kulturu léčivých rostlin s moderní kosmetickou vědou. Již od útlého věku pěstoval myšlenku chtít vyrábět kosmetiku ručně kombinováním nových technologií s přísadami pocházejícími z přírody. Kosmetika, koncipovaná s „rozpoznatelnými“ molekulami z pokožky, které působí synergicky a poskytují maximum svých prospěšných vlastností. Inspirace obsažená v jeho názvu: dílna, místo, kde se vyrábí; fyto, v řečtině rostlina; biologica, věda, která studuje život.

 

SPOLEČNOST

1 9 8 2

Officina Fitobiologica, věrná své filozofii kosmetiky jako umění mezi vědou a přírodou, získává díky svým unikátním léčivým přípravkům pro kvalitu a originalitu významné uznání na italském a evropském trhu, účastnících se prvních veletrhů v kosmetickém sektoru.

 

DNES

 

2 0 2 2

 

Dnes, počínaje Milánem, je kosmetika Officina Fitobiologica spojencem krásy a vitality pro více než dvě generace žen, které si zvolily účinnost a přirozenost v kosmetice. Zároveň je důležitým partnerem předních estetických center, SPA a specializovaných prodejců, kteří se snaží nabídnout ty nejlepší výsledky svým zákazníkům.