Produkty na objednávku dodáváme do 3 dnů. Platba převodem a doprava ZDARMA nad 1.500 Kč! Při osobním odběru, platba pouze hotově. Minimální objednávka je 500 Kč.

JEAN DAVEZE SÉRUM "B"

Kód: 1599
2 600 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.12.2021

Sérum B Sniuje vraznvrásky

Sérum zvyuje hustotu epidermis a bojuje proti známkám stárnutí.
Nic není atraktivn
jí neuvolnná tvá. Struktura séra B podporuje hydrataci a poskytuje hedvábninek na pokoku. Sérum B redukuje vrazové vrásky, sniuje jejich hloubku o 17% za 15 dní a celkově zjemuje obliej.
Jeho velmi lehká struktura se rychle vst
ebává.

POUITÍ TIPY:

1 kapsle - 1 pouití
Otev
ete tobolku a polote sérum na kůži jemnm masírováním pokoky Obálka kapslí z rostliny.

UPOZORNNÍ: TENTO VROBEK NENÍ JEDL!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sloení

CYKLOPENTASILOXAN - DIMETHICONE CROSSPOLYMER - ETHYLHEXYL COCOATE - BISPEG/PPG-14/14 DIMETHICONE - STEARYL DIMETHICONE - VODA (AQUA) - ACETYL HEXAPEPTIDE-8 - OCTADECEN - DIMEIMETHICONE - PHENOXYET VN- (PARFÉM).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Během cesty do Polynésie, chemička Alice Darot , objevuje nádherné vlastnosti Calophyllum Oil Inophyllum a jejich léčivé schopnosti.

Využívá jich během své práce v Paříži, kde v roce 1951 zakládá protokol, který funguje na různých oblastech těla. Doktorka Darot zjišťuje, že její vzorec výrazně zlepšuje buněčné opravy v epidermis. 

 

Původně pochází z malé vesnice v Puy-de-Dôme zvané Avèze, kde vyvinula denní krém pro svou osobní potřebu. Až její přítel, Jean, ji povzbudil, aby si založila svou vlastní značku kosmetiky a v roce 1953 se zrodila značka Jean d’Avèze 

 

Ve stejném roce založila Alice Darot Paříži svou výzkumnou a vývojovou laboratoř. Jejím ikonickým produktem se pak stává Crème de JouvencePozoruhodné je, že krém začíná být předepsán lékařskou profesí pro jeho účinnost při zlepšování vzhledu pokožky před plánovaným chirurgickým zákrokem nebo po traumatu, jako je spálení sluncem. 

 
Díky svému mottu "krása je zachována každý den", značka Jean d'Avèze ukazuje, že pokračuje ve vývoji léčbykterá chrání vaši pokožku a zkrášluje ji každý den o něco více a zároveň respektuje přírodu. 

Jednáme po boku vel...

Včelí vosk je základním prvkem při výrobě kosmetických krémů. Má totiž změkčující a hydratační účinky. Včely hrají velmi důležitou roli také ekologické rovnovázeI přes to jich každý rok zmizí přes 30 %. Kvůli tomuto pozorování se značka Jean d'Avèze zavázala ke sponzorování úlů prostřednictvím nadace "Střecha pro včely". Od ledna 2012 značka pomáhá chránit včely právě poskytováním finanční podpory.