Doprava ZDARMA nad 1.500 Kč!

JEMNÝ PLEŤOVÝ PEELING PRO HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ

Kód: 1917
1 120 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2022

Popis produktu: 

Velmi jemný peeling pro dokonale zářivou a hladkou pleť. Vyniká příjemnou konzistencí a vůní, která umocní rituál hloubkového čištění pleti. Odstraňte pomocí mikrokuliček meruňkových jader lubrikovaných sladkým mandlovým olejem a bambuckým máslem nečistoty, přebytečný maz a odumřelé buňky. Rozjasňuje a zjemňuje pleť, ta je pak dokonale připravená pro použití následné péče, která má na takto dokonale vyčištěné pleti intenzivnější účinek.

 

Účinky:

Exfoliačním a vyhlazující účinek

Odstraňuje přebytečný maz a nečistoty bez podráždění

Podporuje obnovu buněk

 

Typ pleti:

Peeling je vhodný pro všechny typy pleti, i pro tu nejcitlivější, se sklonem k nedokonalostem a akné.

 

Jak používat:

Používejte 1-2x týdně. Jemně vmasírujte peeling rovnoměrně na obličej a krk, vyhněte se oblasti očí. Opláchněte a pokračujte ve své obvyklé rutině obličeje.

 

Účinné látky:

OLEJ ZE SLADKÝCH MANDLÍ

Známý svými změkčujícími vlastnostmi

MERUŇKOVÁ JÁDRA

S abrazivním působením pro vyhlazení pokožky

BAMBUCKÉ MÁSLO BIO FOOD GRADE

Přírodní přísada proti stárnutí, se zjemňujícími vlastnostmi

 

Balení:

50 ml

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

PŮVOD

1 9 7 7

Officina Fitobiologica se zrodila v Miláně v roce 1977 z inspirativního principu jejího zakladatele - Alda Pinottiho - spojit starou kulturu léčivých rostlin s moderní kosmetickou vědou. Již od útlého věku pěstoval myšlenku chtít vyrábět kosmetiku ručně kombinováním nových technologií s přísadami pocházejícími z přírody. Kosmetika, koncipovaná s „rozpoznatelnými“ molekulami z pokožky, které působí synergicky a poskytují maximum svých prospěšných vlastností. Inspirace obsažená v jeho názvu: dílna, místo, kde se vyrábí; fyto, v řečtině rostlina; biologica, věda, která studuje život.

 

SPOLEČNOST

1 9 8 2

Officina Fitobiologica, věrná své filozofii kosmetiky jako umění mezi vědou a přírodou, získává díky svým unikátním léčivým přípravkům pro kvalitu a originalitu významné uznání na italském a evropském trhu, účastnících se prvních veletrhů v kosmetickém sektoru.

 

DNES

 

2 0 2 2

 

Dnes, počínaje Milánem, je kosmetika Officina Fitobiologica spojencem krásy a vitality pro více než dvě generace žen, které si zvolily účinnost a přirozenost v kosmetice. Zároveň je důležitým partnerem předních estetických center, SPA a specializovaných prodejců, kteří se snaží nabídnout ty nejlepší výsledky svým zákazníkům.