Produkty na objednávku dodáváme do 3 dnů. Platba převodem a doprava ZDARMA nad 1.500 Kč! Při osobním odběru, platba pouze hotově. Minimální objednávka je 500 Kč.

KOLAGENOVÁ PĚNA NITHYA

Kód: 957
2 466 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.12.2021

Nithya pěna obsahující heterologní typ kolagenu pro lékařské použití.  Kolagen upřednostňuje přirozené množení pojivové tkáně, indukuje aktivitu fibroblastů a poskytuje škáře pokožky potřebnou oporu, čímž vytváří ideální podmínky pro řádné uspořádání kolagenových vláken.  Kolagenová pěna je indikována k použití po estetických dermatologických ošetřeních, jako je menší chirurgický zákrok, laserová terapie, dermální abraze a peelingové procedury, jakmile jsou zcela dokončeny. Produkt má formu pěny a je zabalen v hliníkové nádobě. 

INDIKACE NÁVOD K POUŽITÍ  

Před aplikací očistěte pokožku.  Aplikujte produkt 2 až 4krát denně.  Pouze pro vnější použití. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

VAROVÁNÍ A OPATŘENÍ  

Nepoužívejte na poškozenou pokožku.  Nepoužívat u pacientů se známou přecitlivělostí na složky přípravku.  Během těhotenství by měl být přípravek používán pod lékařským dohledem.  Pokud se objeví příznaky infekce, kontaktujte svého lékaře, který vám v případě potřeby předepíše antibiotickou léčbu. Nepoužívejte v kombinaci s topickým tetracyklinem. Nepoužívejte výrobek s mýdly / detergenty a / nebo dezinfekčními prostředky obsahujícími kvartérní amonné soli, stříbro a jiné těžké kovy, protože by to mohlo snížit jejich účinek.  Pokud je to nutné, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka, jaké přípravky máte použít.  Vyvarujte se kontaktu s očima a sliznicemi.  Při požití nebo vdechnutí vyhledejte ihned lékaře.  Po každém použití nádobu uzavřete. Nepoužívejte, pokud je obal poškozený.  Nepoužívejte po uplynutí doby trvanlivosti uvedené na obalu.  Doba trvanlivosti se vztahuje na správně skladovaný produkt v původním obalu. Po použití nádobu zlikvidujte v souladu s platnými národními předpisy. 

KONTRAINDIKACE / NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY Nejsou známy nebo nebyly hlášeny žádné vedlejší účinky nebo senzibilizace. 

SKLADOVÁNÍ A DOPRAVNÍ PODMÍNKY Produkt skladujte na suchém místě, mimo dosah zdrojů intenzivního tepla.  Nebezpečí: Extrémně hořlavý aerosol.  Nádoba je pod tlakem. Při zahřátí může bouchnout.  Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji ohně.  Kouření zakázáno.  Chraňte před slunečním zářením.  Nevystavujte teplotám nad 50 ° C.  Uchovávejte mimo dosah dětí.  Nestříkejte na otevřeným plamenem nebo jiným zdrojem vznícení. BALENÍ 50ml hliníková plechovka 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: