Doprava ZDARMA nad 1.500 Kč!

LUMADEA

  

 

Lumadea je značka kosmetických a farmaceutických produktů ideálních pro obličej a tělo na bázi šnečího extraktu z přírodních cyklických farem. Díky výjimečným vlastnostem šnečího extraktu je značka Lumadea se svými zklidňujícími, restrukturalizačními a hojivými vlastnostmi ideálním řešením pro relaxaci tkání a zpomalení stárnutí pokožky.

Extrakt se získává výhradně z měkkýšů chovaných v přirozeném cyklu a představuje velmi důležité procento v produktech Lumadea. Jeho vlastnosti byly objeveny čirou náhodou, pozorováním rukou chovatelů šneků určených pro francouzský gastronomický trh. Jejich ruce byly vždy hydratované a bez známek stárnutí a rány se zahojily během několika dní, aniž by jevily známky infekce. Šnečí extrakt je 100% přírodní a obsahuje pouze účinné látky.

 

 

Extrakt je ze šneka extrahován během jeho pobytu v ozónu, který by se dal přirovnat ke ,,šnečímu wellness,, samým blahem šnek uvolní extrakt, který se dále zpracováva a šnek se vrací zpět do své salátové zahrádky.

 

 

Soustředný vývoj spirály ulity šneka má vzorec, který lze vysledovat až k Fibonacciho číslům, matematický vztah, který spojuje šneka, tvar galaxií a uspořádání listů na větvích. Lumadea hledá tuto zlatou dokonalost ve wellness a rutinní péči o pleť.