Doprava ZDARMA nad 1.500 Kč!

MULTIVITAMÍNOVÉ PLEŤOVÉ SÉRUM S KOENZYMEM Q10

Kód: 1926
1 610 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2022

Popis produktu: 

Porce vitamínů pro vaši pleť. Koncentrovaný organický gel složený z kyseliny hyaluronové a mikrokuliček vitamínu A, vitamínů C a E, vitamínu Q, které mimo jiné regulují kožní maz a mají antioxidační účinky, a koenzymu Q10, který účinně redukuje vrásky. Působení kyseliny hyaluronové v synergické formě s těmito čtyřmi důležitými vitamíny pomáhá oddálit známky stárnutí pokožky, čímž zabraňuje vysušení a šupinatění pokožky.

 

Účinky:

Energizující

Antioxidační a vyhlazující

Redukuje vrásky a vyživuje pokožku

 

Typ pleti: 

Vhodné pro všechny typy pleti, i pro tu nejcitlivější. Má lehkou texturu, rychle se vstřebává, díky čemuž je pokožka viditelně zdravější a pružnější. Doporučuje se také pro osoby, které byly nadměrně vystaveny slunci a/nebo opalovacím lampám a pleť tímto byla poškozena.

 

Jak používat:

Naneste několik kapek na vyčištěnou pleť obličeje před použitím krému.

S obsahem suspenzních rostlinných mikrokuliček se vyhněte oblasti kolem očí.

 

Účinné látky:

KOENZYM Q10

Proti vráskám

VITAMÍNY A, C A E

Vitamíny a antioxidant pro regulaci kožního mazu

KYSELINA HYALURONOVÁ

Střední molekulární hmotnost

 

Balení:

30ml

 

 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

PŮVOD

1 9 7 7

Officina Fitobiologica se zrodila v Miláně v roce 1977 z inspirativního principu jejího zakladatele - Alda Pinottiho - spojit starou kulturu léčivých rostlin s moderní kosmetickou vědou. Již od útlého věku pěstoval myšlenku chtít vyrábět kosmetiku ručně kombinováním nových technologií s přísadami pocházejícími z přírody. Kosmetika, koncipovaná s „rozpoznatelnými“ molekulami z pokožky, které působí synergicky a poskytují maximum svých prospěšných vlastností. Inspirace obsažená v jeho názvu: dílna, místo, kde se vyrábí; fyto, v řečtině rostlina; biologica, věda, která studuje život.

 

SPOLEČNOST

1 9 8 2

Officina Fitobiologica, věrná své filozofii kosmetiky jako umění mezi vědou a přírodou, získává díky svým unikátním léčivým přípravkům pro kvalitu a originalitu významné uznání na italském a evropském trhu, účastnících se prvních veletrhů v kosmetickém sektoru.

 

DNES

 

2 0 2 2

 

Dnes, počínaje Milánem, je kosmetika Officina Fitobiologica spojencem krásy a vitality pro více než dvě generace žen, které si zvolily účinnost a přirozenost v kosmetice. Zároveň je důležitým partnerem předních estetických center, SPA a specializovaných prodejců, kteří se snaží nabídnout ty nejlepší výsledky svým zákazníkům.