Produkty na objednávku dodáváme do 3 dnů. Platba převodem a doprava ZDARMA nad 1.500 Kč! Při osobním odběru, platba pouze hotově. Minimální objednávka je 500 Kč.

NEOLIPO D3+K2 NANO-LIPOZOMAL VITAMINS 30ml

Neohodnoceno
  • Kapalná nano-lipozomální forma vysoké dávky vitamínů D3 a K2.
  • Vitamin D3 přispívá k normální funkci imunitního systému, vitamín K2 přispívá k udržení normálního stavu kostí.
  • Umožňuje snadné a vysoké dávkování lipozomální formy vitamínů D3 a K2 v době zvýšené zátěže na organismus
  • Ve formě kapalného lipozomálního koncentrátu rozpustného ve vodě
  • Snadné dávkování ve vodě, ovocné šťávě, nebo chladném či vlažném čaji
  • Vysoká dávka čistého vitamínu D3 v jednom balení
  • Extrémně silná formulace - v denní dávce obsahuje 500% doporučeného denního příjmu vitamínu D3 a 60% K2.
  • Vyrobeno pomocí technologie NEOMICELLETM, vyvinuté v rámci výzkumných grantových projektů.
  • Bez barviv a aromat
695 Kč
Můžeme doručit do:
18.6.2021
Skladem (> 5 ks)

Extrémně silná formulace - v denní dávce obsahuje 500% doporučeného denního příjmu vitamínu D3 a 60% K2 ve formě MK-7.
Vyrobeno pomocí technologie NEOMICELLETM, vyvinuté v rámci výzkumných grantových projektů. Česká populace trpí nedostatkem vitamínu D. Ten je přitom zásadní pro posílení imunity (1). Jen velmi málo potravin přirozeně obsahuje, či je obohaceno o vitamín D. Lidé jej získávají při vystavení slunečnímu záření, z diety bohaté na mastné ryby, případně z léků a doplňků stravy. Odhaduje se, že celosvětově může trpět nedostatkem vitamínu D až 1 miliarda lidí.

Nedostatek vitaminu D postihuje zejména velkou část populace starších lidí, zejména žen, kteří žijí v zemích s mírným podnebím, kvůli sníženému množství vitaminu D ve stravě (zdrojem je zejména konzumace mastných mořských ryb). Nejnižší sezónní koncentrace aktivní formy vitamínu D je obvykle pozorována během zimy a jara. Zvláště alarmující je, že více než 50% žen po menopauze, užívajících léky na osteoporózu má nedostatečné hodnoty aktivní formy vitamínu D3 v krvi, jak ukázala kupř. studie Bostonské univerzity (2). Studie provedená u ambulantních pacientů v Denveru ukázala nedostatek vitamínu D dokonce u 74% seniorů ve věku 66-89 let (3). Vitamín D přispívá k normální funkci imunitního systému. Proto je naprosto nezbytné, aby se doplňoval ať již v přírodní, přirozené formě - slunce, ryby, ale i ve formě umělé, tedy medikamentů a specializovaných doplňků stravy.

Vitamín K2 je drahá látka, nicméně výzkumy ukazují, že je pro lidský organismus velmi důležitá (4), jejím zdrojem v potravě je zejména hovězí maso, jogurt a měkké sýry. Jeho příjem v typické středoevropské stravě však nemusí být dostatečný. Část vitamínu K2 také produkují bakterie přirozeně přítomné v lidském střevě. Jejich činnost však může být oslabena v případě častého užívání antibiotik.

Nedávná publikace naznačuje, že je vhodné kombinovat vitamín D3 s vitamínem K2 (5). Tyto synergické (vzájemně se posilující) účinky současného podávání vitamínů D3 a K2 byly zjištěny již v dřívějších studiích v případě onemocnění kostí (osteoporóza), kardiovaskulárního systému a diabetu (6-9).

Kód Kód: 579
Kategorie: DOPLŇKY STRAVY

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: