Produkty na objednávku dodáváme do 3 dnů. Platba převodem a doprava ZDARMA nad 1.500 Kč! Při osobním odběru, platba pouze hotově. Minimální objednávka je 500 Kč.

NEOLIPO D3 NANO-LIPOZOMAL VITAMIN D3 FORTE 30ml

Neohodnoceno
  • Kapalná nano-lipozomální forma vysoké dávky vitamínu D3.
  • Vitamín D3 přispívá k normální funkci imunitního systému, udržení normálního stavu kostí a zubů a udržení normální činnosti svalů.
  • Umožňuje snadné a vysoké dávkování lipozomální formy vitamínu D3 v době zvýšené zátěže na organismus
  • Ve formě kapalného lipozomálního koncentrátu rozpustného ve vodě
  • Snadné dávkování ve vodě, ovocné šťávě, nebo chladném či vlažném čaji
  • Vysoká dávka čistého vitamínu D3 v jednom balení
  • Extrémně silná formulace - v denní dávce obsahuje 500% doporučeného denního příjmu vitamínu D3.
  • Vyrobeno pomocí technologie NEOMICELLETM, vyvinuté v rámci výzkumných grantových projektů.
580 Kč
Můžeme doručit do:
18.6.2021
Skladem (> 5 ks)

Extrémně silná formulace - v denní dávce obsahuje 500% doporučeného denního příjmu vitamínu D3. Vyrobeno pomocí technologie NEOMICELLETM, vyvinuté v rámci výzkumných grantových projektů. Česká populace trpí nedostatkem vitamínu D. Ten je přitom zásadní pro posílení imunity (1). Jen velmi málo potravin přirozeně obsahuje, či je obohaceno o vitamín D. Lidé jej získávají při vystavení slunečnímu záření, z diety bohaté na mastné ryby, případně z léků a doplňků stravy. Odhaduje se, že celosvětově může trpět nedostatkem vitamínu D až 1 miliarda lidí. Nedostatek vitaminu D postihuje zejména velkou část populace starších lidí, zejména žen, kteří žijí v zemích s mírným podnebím, kvůli sníženému množství vitaminu D ve stravě (zdrojem je zejména konzumace mastných mořských ryb). Nejnižší sezónní koncentrace aktivní formy vitamínu D je obvykle pozorována během zimy a jara. Zvláště alarmující je, že více než 50% žen po menopauze, užívajících léky na osteoporózu má nedostatečné hodnoty aktivní formy vitamínu D3 v krvi, jak ukázala kupř. studie Bostonské univerzity (2). Studie provedená u ambulantních pacientů v Denveru ukázala nedostatek vitamínu D dokonce u 74% seniorů ve věku 66-89 let (3). Vitamín D přispívá k normální funkci imunitního systému. Proto je naprosto nezbytné, aby se doplňoval ať již v přírodní, přirozené formě - slunce, ryby, ale i ve formě umělé, tedy medikamentů a specializovaných doplňků stravy.

Kód Kód: 576
Kategorie: DOPLŇKY STRAVY

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: