Doprava ZDARMA nad 1.500 Kč!

ODVODŇUJÍCÍ TĚLOVÝ KRÉM S KOFEINEM

Kód: 1965
1 430 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2022

Popis produktu:

Drenážní krém, který ulevuje od pocitu tíhy, otoku a únavy nohou a chodidel. Má příjemnou konzistenci, díky obsaženému kofeinu intenzivně detoxikuje pokožku a odvodňuje, což se může projevit mírným pocitem chladu hlouběji v tkáni. Přináší blahodárné účinky a poskytuje okamžitou a příjemnou svěžest. Zanechává pokožku jemnou a díky účinkům bambuckého másla působí proti stárnutí kůže. 

 

Účinky:

Drenážní efekt

Působí proti stagnaci tekutin

S relaxačním působením zmírňuje otoky

 

Typ pleti:

Vhodné pro všechny typy pleti, i pro tu nejcitlivější. Má jemnou a lehkou texturu, rychle se vstřebává.

 

Jak používat:

Jemnými krouživými pohyby rozetřete dostatečné množství Dren Draining Body Cream na ošetřovanou oblast, vždy zdola nahoru.

 

Účinné látky:

DIOSMINE POTRAVINÁŘSKÁ TŘÍDA

Protizánětlivý účinek

KOFEIN

Odvodnění a detoxikace

BAMBUCKÉ MÁSLO BIO FOOD GRADE

Přírodní přísada proti stárnutí, se zjemňujícími vlastnostmi

 

Balení:

200 ml

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

PŮVOD

1 9 7 7

Officina Fitobiologica se zrodila v Miláně v roce 1977 z inspirativního principu jejího zakladatele - Alda Pinottiho - spojit starou kulturu léčivých rostlin s moderní kosmetickou vědou. Již od útlého věku pěstoval myšlenku chtít vyrábět kosmetiku ručně kombinováním nových technologií s přísadami pocházejícími z přírody. Kosmetika, koncipovaná s „rozpoznatelnými“ molekulami z pokožky, které působí synergicky a poskytují maximum svých prospěšných vlastností. Inspirace obsažená v jeho názvu: dílna, místo, kde se vyrábí; fyto, v řečtině rostlina; biologica, věda, která studuje život.

 

SPOLEČNOST

1 9 8 2

Officina Fitobiologica, věrná své filozofii kosmetiky jako umění mezi vědou a přírodou, získává díky svým unikátním léčivým přípravkům pro kvalitu a originalitu významné uznání na italském a evropském trhu, účastnících se prvních veletrhů v kosmetickém sektoru.

 

DNES

 

2 0 2 2

 

Dnes, počínaje Milánem, je kosmetika Officina Fitobiologica spojencem krásy a vitality pro více než dvě generace žen, které si zvolily účinnost a přirozenost v kosmetice. Zároveň je důležitým partnerem předních estetických center, SPA a specializovaných prodejců, kteří se snaží nabídnout ty nejlepší výsledky svým zákazníkům.