Doprava ZDARMA nad 1.500 Kč!

PLEŤOVÉ SÉRUM HYALUROBIFIDUS

Kód: 1938
1 530 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2022

Popis produktu: 

Okamžitá a intenzivní dávka hyaluronové kyseliny. Dále obsahuje betakaroten, pro ochrannné funkce pleti, a salátový extrakt pro samětově hebkou pleť.  Rychle vstřebatelný gel složený z fermentu lyzátu Bifida, probiotika schopného zpomalit stárnutí pokožky, poskytuje vysokou elasticitu a podporuje regeneraci buněk.

 

Účinky:

Podporuje regeneraci buněk

Redukuje stárnutí pleti

Lehký a rychle se vstřebává

 

Typ pleti:

Vhodné i pro pleť do 40 let. Má jemnou, rychle se vstřebávající texturu.

 

Jak používat:

Aplikujte produkt ráno a večer na vyčištěnou pleť a nechte několik minut působit. Vhodné použití i pro krk a dekolt.

 

Účinné látky:

BIFIDA FERMENTO LYZÁT

Poskytuje vysokou elasticitu

KYSELINA HYALURONOVÁ MMW

Poskytuje vysokou elasticitu

BETA KAROTEN E160 A

Ochranná funkce, patří do kategorie karotenoidy

SALÁTOVÝ EXTRAKT

Sametové a povzbuzující účinky

 

Balení:

30 ml

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

PŮVOD

1 9 7 7

Officina Fitobiologica se zrodila v Miláně v roce 1977 z inspirativního principu jejího zakladatele - Alda Pinottiho - spojit starou kulturu léčivých rostlin s moderní kosmetickou vědou. Již od útlého věku pěstoval myšlenku chtít vyrábět kosmetiku ručně kombinováním nových technologií s přísadami pocházejícími z přírody. Kosmetika, koncipovaná s „rozpoznatelnými“ molekulami z pokožky, které působí synergicky a poskytují maximum svých prospěšných vlastností. Inspirace obsažená v jeho názvu: dílna, místo, kde se vyrábí; fyto, v řečtině rostlina; biologica, věda, která studuje život.

 

SPOLEČNOST

1 9 8 2

Officina Fitobiologica, věrná své filozofii kosmetiky jako umění mezi vědou a přírodou, získává díky svým unikátním léčivým přípravkům pro kvalitu a originalitu významné uznání na italském a evropském trhu, účastnících se prvních veletrhů v kosmetickém sektoru.

 

DNES

 

2 0 2 2

 

Dnes, počínaje Milánem, je kosmetika Officina Fitobiologica spojencem krásy a vitality pro více než dvě generace žen, které si zvolily účinnost a přirozenost v kosmetice. Zároveň je důležitým partnerem předních estetických center, SPA a specializovaných prodejců, kteří se snaží nabídnout ty nejlepší výsledky svým zákazníkům.