Doprava ZDARMA nad 1.500 Kč!

PLEŤOVÉ SÉRUM S AKTIVNÍM UHLÍM A KYSELINOU HYALURONOVOU

Kód: 1932
1 610 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2022

Popis produktu: 

Sérum je tvořeno synergickou směsí potravinářského aktivního uhlí s vysokou čistící silou v kombinaci se středně a nízkomolekulárními kyselinami hyaluronovými pro povrchovou a hloubkovou hydrataci. Receptura je doplněna výtažkem z protěže a destilovanou vodou z magnólie, která zpevňuje pokožku. Má antioxidační účinek.

 

Účinky:

Ochranné a čistící

Antioxidant

Hydratační a proti stárnutí

 

Typ pleti:

Vhodné pro všechny typy pleti, i pro tu nejcitlivější. Má jemnou a lehkou texturu, rychle se vstřebává, jemně čistí, chrání pokožku a tím ji činí zdravější a pružnější.

 

Jak používat:

Přípravek nanášejte na vyčištěnou pleť obličeje a před nanesením krému, dbejte zejména na partie, jako jsou strany nosu, prostor mezi obočím, brada a především tam, kde má plet rozšířené póry a je náchylná k nadměrné produkci kožního mazu.

 

Účinné látky:

AKTIVNÍ UHLÍ

Vyrobeno ze skořápek vlašských ořechů a kokos, má vysokou sílu čištění

DESTILOVANÁ VODA MAGNÓLIE

Tonizuje, zpevňuje a osvěžuje

KYSELINA HYALURONOVÁ

Kyselina hyaluronová střední a nízké molekulární váhy

 

Balení:

30 ml

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

PŮVOD

1 9 7 7

Officina Fitobiologica se zrodila v Miláně v roce 1977 z inspirativního principu jejího zakladatele - Alda Pinottiho - spojit starou kulturu léčivých rostlin s moderní kosmetickou vědou. Již od útlého věku pěstoval myšlenku chtít vyrábět kosmetiku ručně kombinováním nových technologií s přísadami pocházejícími z přírody. Kosmetika, koncipovaná s „rozpoznatelnými“ molekulami z pokožky, které působí synergicky a poskytují maximum svých prospěšných vlastností. Inspirace obsažená v jeho názvu: dílna, místo, kde se vyrábí; fyto, v řečtině rostlina; biologica, věda, která studuje život.

 

SPOLEČNOST

1 9 8 2

Officina Fitobiologica, věrná své filozofii kosmetiky jako umění mezi vědou a přírodou, získává díky svým unikátním léčivým přípravkům pro kvalitu a originalitu významné uznání na italském a evropském trhu, účastnících se prvních veletrhů v kosmetickém sektoru.

 

DNES

 

2 0 2 2

 

Dnes, počínaje Milánem, je kosmetika Officina Fitobiologica spojencem krásy a vitality pro více než dvě generace žen, které si zvolily účinnost a přirozenost v kosmetice. Zároveň je důležitým partnerem předních estetických center, SPA a specializovaných prodejců, kteří se snaží nabídnout ty nejlepší výsledky svým zákazníkům.