Doprava ZDARMA nad 1.500 Kč!

PLEŤOVÉ SÉRUM S EXTRAKTEM Z JEDU Z MOŘSKÉHO ŠNEKA

Kód: 1923
1 740 Kč
Vyprodáno

Popis produktu: 

Pleťové sérum s obsahem extraktu z jedu z mořského šneka, vhodné pro redukci vrásek, bezpečně eliminuje svalové stahy mimiky, aniž by blokoval jejich pohyb, výrazně redukuje mimické vrásky, díky obsaženému proteinu vyhlazuje pleť a zanechává odpočatý vzhled.

 

Účinky:

Viditelně vyhlazuje pokožku

Redukuje vrásky a jemné linky

Relaxační a zvlhčující

 

Typ pleti: 

Zvláště vhodné pro zralou pleť nad 40 let, i pro tu nejcitlivější. Má jemnou a lehkou texturu, rychle se vstřebává, díky čemuž je pokožka viditelně mladší a pružnější.

 

Jak používat:

Přípravek nanášejte na vyčištěnou pleť obličeje, ideálně před použitím krému ze stejné řady - PLEŤOVÝ KRÉM S JEDEM Z MOŘSKÉHO ŠNEKA. Důkladně aplikujte zejména na partie, jako jsou strany nosu, prostor mezi obočím, brada a především tam, kde se tvoří vrásky.

 

 

Účinné látky:

MU-CONOTOXIN CNIIC

Reprodukovaný protein, který umožňuje kožní regeneraci

HEXAPEPTID-19

Molekula, která eliminuje mimické vrásky

PROVITAMIN B5

Přírodní přísada s změkčujícími a zklidňujícími vlastnostmi

 

Balení:

30 ml

 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

PŮVOD

1 9 7 7

Officina Fitobiologica se zrodila v Miláně v roce 1977 z inspirativního principu jejího zakladatele - Alda Pinottiho - spojit starou kulturu léčivých rostlin s moderní kosmetickou vědou. Již od útlého věku pěstoval myšlenku chtít vyrábět kosmetiku ručně kombinováním nových technologií s přísadami pocházejícími z přírody. Kosmetika, koncipovaná s „rozpoznatelnými“ molekulami z pokožky, které působí synergicky a poskytují maximum svých prospěšných vlastností. Inspirace obsažená v jeho názvu: dílna, místo, kde se vyrábí; fyto, v řečtině rostlina; biologica, věda, která studuje život.

 

SPOLEČNOST

1 9 8 2

Officina Fitobiologica, věrná své filozofii kosmetiky jako umění mezi vědou a přírodou, získává díky svým unikátním léčivým přípravkům pro kvalitu a originalitu významné uznání na italském a evropském trhu, účastnících se prvních veletrhů v kosmetickém sektoru.

 

DNES

 

2 0 2 2

 

Dnes, počínaje Milánem, je kosmetika Officina Fitobiologica spojencem krásy a vitality pro více než dvě generace žen, které si zvolily účinnost a přirozenost v kosmetice. Zároveň je důležitým partnerem předních estetických center, SPA a specializovaných prodejců, kteří se snaží nabídnout ty nejlepší výsledky svým zákazníkům.