Doprava ZDARMA nad 1.500 Kč!

PLEŤOVÝ KRÉM S EXTRAKTEM Z JEDU Z MOŘSKÉHO ŠNEKA

Kód: 1872
1 675 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2022

Popis produktu: 

Denní krém proti stárnutí s obsahem extraktu z jedu z mořského šneka díky kterému bezpečně eliminuje svalové stahy mimiky, aniž by blokoval jejich pohyb, výrazně redukuje mimické vrásky, díky obsaženému proteinu vyhlazuje pleť a zanechává odpočatý vzhled.

 

Účinky:

Vypnutí pleti

Redukce mimických vrásek

Dodává elasticitu a vyplňuje pleť

 

Typ pleti:

Zvláště vhodné pro zralou pleť, i tu nejcitlivější. Má jemnou a lehkou texturu, rychle se vstřebává a hydratuje díky čemuž je pokožka viditelně odpočatá. Redukuje vrásky.

 

Jak používat:

Přípravek nanášejte na vyčištěnou pleť obličeje, dbejte zejména na partie, jako jsou strany nosu, prostor mezi obočím, brada a především tam, kde se snáze tvoří vrásky. Ideálně nanášejte přibližně 10 minut po použití séra stejné řady - Pleťové sérum s jedem z mořského šneka.

 

Účinné látky: 

MU-CONOTOXIN CNIIC

Reprodukovaný protein, možňuje intenzivní kožní relaxaci

HEXAPEPTID-19

Molekula, která redukuje mimické vrásky

PENTYLEN GLYKOL

Přírodní zeleninová přísada se zjemňujícími vlastnostmi

 

Balení:

50 ml

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

PŮVOD

1 9 7 7

Officina Fitobiologica se zrodila v Miláně v roce 1977 z inspirativního principu jejího zakladatele - Alda Pinottiho - spojit starou kulturu léčivých rostlin s moderní kosmetickou vědou. Již od útlého věku pěstoval myšlenku chtít vyrábět kosmetiku ručně kombinováním nových technologií s přísadami pocházejícími z přírody. Kosmetika, koncipovaná s „rozpoznatelnými“ molekulami z pokožky, které působí synergicky a poskytují maximum svých prospěšných vlastností. Inspirace obsažená v jeho názvu: dílna, místo, kde se vyrábí; fyto, v řečtině rostlina; biologica, věda, která studuje život.

 

SPOLEČNOST

1 9 8 2

Officina Fitobiologica, věrná své filozofii kosmetiky jako umění mezi vědou a přírodou, získává díky svým unikátním léčivým přípravkům pro kvalitu a originalitu významné uznání na italském a evropském trhu, účastnících se prvních veletrhů v kosmetickém sektoru.

 

DNES

 

2 0 2 2

 

Dnes, počínaje Milánem, je kosmetika Officina Fitobiologica spojencem krásy a vitality pro více než dvě generace žen, které si zvolily účinnost a přirozenost v kosmetice. Zároveň je důležitým partnerem předních estetických center, SPA a specializovaných prodejců, kteří se snaží nabídnout ty nejlepší výsledky svým zákazníkům.