Produkty na objednávku dodáváme do 3 dnů. Při nákupu nad 1500Kč máte dopravu ZDARMA!

Premium ZELENÝ JEČMEN BIO 150 g

Neohodnoceno
  • Nejčistší zdroj vitality pro vaše tělo
  • Pěstován ekologickým způsobem na certifikovaných farmách na Novém Zélandu.
  • Vysoký obsah chlorofylu a kyseliny listové
  • Kvalita a čistota suroviny testována ve spolupráci s VŠCHT Praha.
  • Pro přípravu svěžího zeleného nápoje s obsahem vitaminů, minerálních látek, chlorofylu a vlákniny
  • Obsahuje kyselinu listovou, která přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti imunitního systému a k normální psychické činnosti
425 Kč
Můžeme doručit do:
12.5.2021
Skladem (> 5 ks)

Prášek vyrobený z mladých výhonků zeleného BIO ječmene je určený pro přípravu svěžího zeleného nápoje s obsahem vitamínů, minerálních látek, chlorofylu a vlákniny. Představuje bohatý zdroj výživy a vitality a pomáhá chránit buňky před oxidačním poškozením. Obsahuje kyselinu listovou, která přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti imunitního systému a k normální psychické činnosti.

Pro výrobu zeleného prášku z Neobotanics® ZELENÉHO JEČMENE BIO používáme pouze výhonky nejvyšší kvality, které jsou pěstovány ekologickým způsobem na certifikovaných ekologických farmách na Novém Zélandu, v panensky čisté přírodě jezer a ledovců, bez použití pesticidů a umělých hnojiv, v půdě bohaté na živiny. V těchto ideálních podmínkách spojených s vysokým UV zářením roste na živiny bohatý ječmen, sytě zelené barvy smaragdového odstínu, kterou mu dává vysoký obsah chlorofylu. Sklízí se pouze horní části výhonků ječmene, které obsahují nejvyšší koncentraci účinných látek. Tyto výhonky jsou ve správný čas šetrně sklizeny a po sklizení do 60 minut usušeny při minimálních teplotách, aby si zachovaly maximum výživných látek.

Kód Kód: 396
Jméno značky: NEOBOTANICS
Kategorie: PŘÍRODNÍ DOPLŇKY

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: