Produkty na objednávku dodáváme do 3 dnů. Platba převodem a doprava ZDARMA nad 1.500 Kč! Při osobním odběru, platba pouze hotově. Minimální objednávka je 500 Kč.

PROTEOGLICANOS OIL FREE 6 AMP.(2 ML)

Kód: 753
974 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.12.2021

Praxis ampule oil free jsou indikovány pro smíené, mastné, citlivé nebo reaktivní pokoky, jejich ultra-lehké textura hydratuje, aniby zanechal mastnpocit.

Ampule Praxis obsahují lipozomové jablené kmenové buky, které stimulují proces obnovy bunk epidermis a sniuje hloubku vrásek.
Virginian Hammamelis, má stahující úinek, uzavírá póry a tóny.
Chondrus crispus, je antioxidaní, uklidující, a má ochranninek, chrání pokoku ped dehydratací.

Sniují a zabraují stárnutí kůže zpsobenému plynutí asu a psobením sluneního záení. Pokoka je hydratovaná a získává hladkost, prunost a pevnost.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

INKY OKAMITCH PROTEOGLYKAN:

Mohou bt pouity jako okamitzdroj, pokud chcete dát vzhled hladkosti a rozzáení.

DLOUHODOBÉ: Postupné odstraování vrásek, ástencouvání strukturální pokození a zpomalování procesu stárnutí pokoky.

Tento efekt je zvlátpatrnna úrovni vzhledu pokoky a mechanickch vlastností: REAFIRMAN A HYDRATACE.

AKTIVNÍ SLOKY

Rozpustné proteoglykany (rostlinnpvod).
Proteoglykany jsou p
irozené makromolekuly, které se vyznaují tím, e: obnovují buky epidermis, aktivují metabolismus pojivové tkánkůže, pispívají k udrení mechanickch funkcí pokoky a udrují její úrovehydratace pro její velkou schopnost zadrovat vodu. Antiaging.

Vitamin C- stabilizován. Jedná se o fosfátova esterová sl od stabilní kyseliny askorbové apo oxidaci, která se psobením koních enzymtransformuje na biologicky aktivní kyselinu askorbovou. Antioxidaní.

Vitamin F. Sada esenciálních mastnch kyselin, které nemohou bt syntetizovány v tle. Poskytuje esenciální mastné kyseliny regulací hydratace pokoky. Poskytuje prunost, emoliscience a vitalitu ve staré pleti.

Lipozomové jablené kmenové buky. Stimulují proces obnovy bunk epidermis a sniují hloubku vrásek.

Vitamin E. Silnantioxidant, kterje umocnnvitaminem C. Chrání pokoku a zlepuje prunost, sniuje vrásky a jizvy. Zabrauje solárnímu erytému a tvorblipofusinu koních skvrn.

Lísková voda. Pírodnstahující a tónování. Proti stárnutí a antioxidaní úinek. Stimuluje krevní obh v kůži, s protizántlivm úinkem, kterzabrauje rozbití kapilár, pomáhá uzavít otevené póry a pupínky poskytující maximální hydrataci pokoky.

ervené moské asy (Chondrus crispus). Posiluje hydrolipidovou vrstvu pokoky a chrání ped dehydratací. Antioxidaní, zmkující, ochranna zmkující úinek.

Propilenglycol. Jedná se o sloku pouívanou k usnadnní pronikání do dermis jinch aktivních sloek.

Neobsahuje parabeny (pouze fenoxyenol).

Jak pouívat

Ped otevením protepejte ampuli. Aplikujte produkt na istou pokoku oblieje a krku lehkou masáí, která usnaduje její vstebávání.
Po p
ti minutách aplikujte obvyklkrém nebo make-up. Může bt pouit s technikami pouívanmi v estetice, jako je Dermapen, elektroforéza, elektroporace atd.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: