Produkty na objednávku dodáváme do 3 dnů. Platba převodem a doprava ZDARMA nad 1.500 Kč! Při osobním odběru, platba pouze hotově. Minimální objednávka je 500 Kč.

1ks Safecare Bio-Tech One Step Rapid Test Covid-19

Neohodnoceno

Laterální průtokový test pro současnou detekci a diferenciaci protilátek IgG a IgM ke koronaviru Covid-19 v lidské plné krvi, séru nebo plazmě. Je určen pro použití odborníky jako screeningový test a jako pomoc při diagnóze virové infekce Covid-19. Balení obsahuje 1 ks jednotlivě sterilně zabaleného rapidtests proužky s barevnými konjugáty a reaktivními činidly předem rozptýlenými na odpovídající oblasti. Každý test obsahuje jednorázovou pipetu pro přidání vzorků. Balení dále obsahuje fosforečnanem pufrovaný solný roztok a konzervační látku a příbalový leták obsahující návod k použití.

249 Kč
Můžeme doručit do:
20.10.2021
Skladem (> 5 ks)

Rychlá testovací sada COVID-19 IgG / IgM (celá krev / sérum / plazma) je kvalitativní membránový imunotest pro detekci protilátek IgG / IgM viru COVID-19 v plné krvi, séru nebo plazmě.

  • Tenttest se skládá ze dvou složek: složky IgG a složky IgM. 
  • Testovací oblast je opatřena anti-lidskými IgM a IgG.

Během testování vzorereaguje s částicemi potaženými antigenem COVID-19 v testovacím proužku. 

Ss poté migruje vzhůru na membránu chromatograficky kapilárním působením a reaguje s anti-lidským IgM nebo IgG na testované oblasti

  • V případě, že vzorek obsahuje IgM nebo IgG protilátky COVID-19, zobrazí se barevný proužek v testovací oblasti. 
  • Pokud tedy vzorek obsahuje protilátky vůči COVID-19 IgM, objeví se barevný proužek v testovací oblasti M
  • Pokud vzorek obsahuje protilátky COVID-19 IgG, objeví barevný proužek v testovací oblasti G
  • V případě, že vzorek neobsahuje protilátky COVID-19, žádný barevný proužek se v obou testovacích oblastech neobjeví, což ukazuje na negativní výsledek. 

V oblasti kontrolní linie se vždy objeví barevný proužek, který funguje jako procedurální kontrola správného objemu testovaného vzorku a nasáknutí membrány.

Kód Kód: 321
Jméno značky: SAFECARE BIO-TECH
Kategorie: DETEKCE PROTILÁTEK

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: