Doprava ZDARMA nad 1.500 Kč!

SÉRUM S ANTI AGE ÚČINKEM PRO KONTURY OČÍ A RTŮ

Kód: 1929
1 740 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2022

Popis produktu: 

Sérum, které účinně působí proti mimickým vráskám na čele, kolem očí a rtů, zaručuje pružnost a pevnost pokožky. Má silné antioxidační účinky díky obsahu výtažku z rostliny protěž a rýžový olej poskytne jemné pleti zklidnění.

 

Účinky:

Vyhlazuje jemné linky

Vyživuje a hydratuje

Chrání nejcitlivější oblasti obličeje

 

Typ pleti:

Vhodné pro všechny typy pleti. S anti-aging účinkem, vyhlazuje a tonizuje pokožku.

 

Jak používat:

Nanášejte na vyčištěnou pleť obličeje a před konkrétním krémem, dbejte zejména na partie, jako jsou strany nosu, prostor mezi obočím, brada a především tam, kde se tvoří vrásky nebo kde je to pro pleť snazší mít první známky poklesu.

 

Účinné látky:

OLIGOPEPTID-5

Molekula proti stárnutí

RÝŽOVÝ OLEJ

Olej s antioxidačními a zklidňujícími vlastnostmi

VÝTAŽEK Z PROTĚŽE

Silný antioxidant

 

Balení:

30 ml

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

PŮVOD

1 9 7 7

Officina Fitobiologica se zrodila v Miláně v roce 1977 z inspirativního principu jejího zakladatele - Alda Pinottiho - spojit starou kulturu léčivých rostlin s moderní kosmetickou vědou. Již od útlého věku pěstoval myšlenku chtít vyrábět kosmetiku ručně kombinováním nových technologií s přísadami pocházejícími z přírody. Kosmetika, koncipovaná s „rozpoznatelnými“ molekulami z pokožky, které působí synergicky a poskytují maximum svých prospěšných vlastností. Inspirace obsažená v jeho názvu: dílna, místo, kde se vyrábí; fyto, v řečtině rostlina; biologica, věda, která studuje život.

 

SPOLEČNOST

1 9 8 2

Officina Fitobiologica, věrná své filozofii kosmetiky jako umění mezi vědou a přírodou, získává díky svým unikátním léčivým přípravkům pro kvalitu a originalitu významné uznání na italském a evropském trhu, účastnících se prvních veletrhů v kosmetickém sektoru.

 

DNES

 

2 0 2 2

 

Dnes, počínaje Milánem, je kosmetika Officina Fitobiologica spojencem krásy a vitality pro více než dvě generace žen, které si zvolily účinnost a přirozenost v kosmetice. Zároveň je důležitým partnerem předních estetických center, SPA a specializovaných prodejců, kteří se snaží nabídnout ty nejlepší výsledky svým zákazníkům.