Doprava ZDARMA nad 1.500 Kč!

TĚLOVÉ MLÉKO S OVOCNÝMI KYSELINAMI A KRISTALY MENTOLU

Kód: 1968
1 220 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2022

Popis produktu:

Fluidně-krémová emulze, má jemný vyhlazující, čistící a hydratační účinek. Odstraňuje odumřelé buňky a dodává pokožce tonus a pružnost. Ideální pro boj s lokalizovanou hyperpigmentací a různými nedokonalostmi způsobenými depilací nebo epilací.

 

Účinky:

Hydratační a vyživující

Působí proti skvrnám

S vyhlazujícím a čistícím účinkem

 

Typ pleti:

Vhodné pro všechny typy pleti, i pro tu nejcitlivější. Má jemnou, rychle se vstřebávající texturu.

 

Jak používat:

Jemnými krouživými pohyby rozetřete dostatečné množství ovocného tělového mléka na ošetřovanou oblast, dokud se zcela nevstřebá.

 

Účinné látky:

KYSELINNÝ KOMPLEX OVOCE

Exfoliační, vyživující a zvlhčující účinky

KRISTALY MENTOLU

S osvěžujícími vlastnostmi a tónovacím účinkem

FYTOKOMPLEXNÍ ČIŠTĚNÍ

Směs přírodních extraktů z lopuchu, levandule, pampelišky, jitrocelu, kukuřičného máku, artyčoku a růže

 

Balení:

200 ml

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

PŮVOD

1 9 7 7

Officina Fitobiologica se zrodila v Miláně v roce 1977 z inspirativního principu jejího zakladatele - Alda Pinottiho - spojit starou kulturu léčivých rostlin s moderní kosmetickou vědou. Již od útlého věku pěstoval myšlenku chtít vyrábět kosmetiku ručně kombinováním nových technologií s přísadami pocházejícími z přírody. Kosmetika, koncipovaná s „rozpoznatelnými“ molekulami z pokožky, které působí synergicky a poskytují maximum svých prospěšných vlastností. Inspirace obsažená v jeho názvu: dílna, místo, kde se vyrábí; fyto, v řečtině rostlina; biologica, věda, která studuje život.

 

SPOLEČNOST

1 9 8 2

Officina Fitobiologica, věrná své filozofii kosmetiky jako umění mezi vědou a přírodou, získává díky svým unikátním léčivým přípravkům pro kvalitu a originalitu významné uznání na italském a evropském trhu, účastnících se prvních veletrhů v kosmetickém sektoru.

 

DNES

 

2 0 2 2

 

Dnes, počínaje Milánem, je kosmetika Officina Fitobiologica spojencem krásy a vitality pro více než dvě generace žen, které si zvolily účinnost a přirozenost v kosmetice. Zároveň je důležitým partnerem předních estetických center, SPA a specializovaných prodejců, kteří se snaží nabídnout ty nejlepší výsledky svým zákazníkům.