Doprava ZDARMA nad 1.500 Kč!

ZKLIDŇUJÍCÍ PLEŤOVÝ KRÉM S PREBIOTIKEM

Kód: 1908
1 675 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2022

Popis produktu: 

Ideální pro zpomalení stárnutí pokožky, zvyšuje elasticitu a zlepšuje epidermální bariéru a zároveň chrání pokožku před stresem způsobeným životním prostředím. Zpevňuje pleť a redukuje vrásky kolem očí, zmírňuje akné. Má probiotické a protizánětlivé účinky, regeneruje buňky a stimuluje mikrocirkulaci a tón pleti.

 

Účinky:

Proti stárnutí

Ochranný a zklidňující účinek

Zvyšuje elasticitu pokožky

 

Typ pleti:

Vhodné jak pro smíšenou, mastnou tak suchou a dehydratovanou pleť. Má jemnou a lehkou texturu, která se rychle vstřebává.

 

Jak používat:

Jemnými krouživými pohyby rozetřete dostatečné množství krému na obličej až do úplného vstřebání.

 

Účinné látky:

BETAGLUCANO

Prebiotikum, které stimuluje regeneraci buněk

PHYSALIS ANGULATA

Protizánětlivé a zklidňující přírodní složení

ČERVENÝ BIOLOGICKÝ HROZEN

Stimulující mikrocirkulaci a tón pleti

 

Balení:

50 ml

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

PŮVOD

1 9 7 7

Officina Fitobiologica se zrodila v Miláně v roce 1977 z inspirativního principu jejího zakladatele - Alda Pinottiho - spojit starou kulturu léčivých rostlin s moderní kosmetickou vědou. Již od útlého věku pěstoval myšlenku chtít vyrábět kosmetiku ručně kombinováním nových technologií s přísadami pocházejícími z přírody. Kosmetika, koncipovaná s „rozpoznatelnými“ molekulami z pokožky, které působí synergicky a poskytují maximum svých prospěšných vlastností. Inspirace obsažená v jeho názvu: dílna, místo, kde se vyrábí; fyto, v řečtině rostlina; biologica, věda, která studuje život.

 

SPOLEČNOST

1 9 8 2

Officina Fitobiologica, věrná své filozofii kosmetiky jako umění mezi vědou a přírodou, získává díky svým unikátním léčivým přípravkům pro kvalitu a originalitu významné uznání na italském a evropském trhu, účastnících se prvních veletrhů v kosmetickém sektoru.

 

DNES

 

2 0 2 2

 

Dnes, počínaje Milánem, je kosmetika Officina Fitobiologica spojencem krásy a vitality pro více než dvě generace žen, které si zvolily účinnost a přirozenost v kosmetice. Zároveň je důležitým partnerem předních estetických center, SPA a specializovaných prodejců, kteří se snaží nabídnout ty nejlepší výsledky svým zákazníkům.